X מוצרי האוירה והמיסטיקה בטיפת שמן משתנים מעת לעת, וחלקם מופיעים בדף זה. המוצרים מסודרים לפי סדר הא-ב והדף מתעדכן מדי פעם, עם הוספת מוצרים או הורדתם מהמדף.
טייגר איי / טיפת שמן מבחר אבנים חצי יקרות/קריסטלים. כל אבן מחצב מסמלת תכונות מסוימות ומשתמשים בהם לריפוי, למדיטציה וכסמלים לעזרה בנושאים שונים. האבנים יפות מאד ויש להן שימושים רבים פרט לשימוש הרוחני.
תליוני אבנים / טיפת שמן מבחר תליונים מאבנים חצי יקרות/קריסטלים . כל אבן מחצב שכזו מסמלת תכונות מסוימות ומשתמשים בהם לריפוי, למדיטציה,כסמלים ולעזרה בנושאים שונים.
אבני צ'אקרות' / טיפת שמן 7 אבני צ'אקרות. כל אבן מותאמת אל צ'אקרה (מרכזי אנרגיה בגוף). האבנים משמשות לטיפול בצ'אקרות, למדיטציה ולשימושים אחרים. (על כל אבן חרוט סמל המותאם אל הצ'אקרה עליה הוא פעיל).
אורגזמטרון /טיפת שמן האורגזמטרון נועד לענג את הקרקפת ועל ידי מגע הזרועות שלו בקרקפת נוצרת תחושת האורגזמה החביבה שמתפשטת אל כל הגוף... יש במלאי אורגזמטרון ממתכת ואורגזמטרון חשמלי רוטט מפלסטיק..
ביצים סיניות/טיפת שמן הביצים הסיניות(טאי פינג) משמשות להפעלת שרירי כפות הידיים והאצבעות וכן לתרגול מדיטטיבי (הרגעות) ולקואורדינציה ושיפור האיזון.
גלויות ברכה/טיפת שמן גלויות ברכה של 12 המזלות. גלויות בתמונות וציורים של פרחים ונושאי טבע אחרים . גלויות של עולם הפנטזיות, מלאכים ופיות וגלויות ברוח הפנג שואי. וגם גלויות מסורתיות.
גינת זן/טיפת שמן גינת הזן מדמה את גני הזן המפורסמים - בעיקר ביפן, ובעזרתה אפשר לעשות פעילות מדיטטיבית האופינית למנהגי הזן.
חמסה מנדלה/טיפת שמן חמסה / מנדלה מקורית צבועה / מעוטרת בעבודת יד.
טבעת אנרגיה-מצב רוח/טיפת שמן הטבעת משנה את צבעה לפי חום הגוף. היא ידועה יותר כטבעת מצב רוח. מצורף אליה נייר עם צבעי הטבעת, כל צבע מעיד על מצב רוח שונה של העונד/ת. אסור להרטיב את הטבעת, ..
טיקה / בינדי/טיפת שמן טיקה/בינדי - המדבקה המסורתית שנשים הודיות נוהגות להדביק על המצח באזור 'העין השלישית' - צ'אקרת הראש. 5 מדבקות מצח בסט.
יומן מסע מנייר טבעי/טיפת שמן ומן מסע. הנייר ביומן עשוי בעבודת יד, במלאי יש שני גדלים, האחד (₪44)- אורך: 14ס'מ, רוחב: 11ס'מ והשני (₪75)- אורך 15ס'מ, רוחב 20.5ס'מ.
כדור בדולח/טיפת שמן כדור הבדולח משמש להתבוננות והגעה אל הכרה עמוקה , שיש מי שביכולתו לראות בכדור תמונות ולפרשם.יש בחנות מספר גדלים וגם ספרים בנושא.
שרף לבונה לטיהור/טיפת שמן גרגירי שרף לבונה המשמשים ל'טיהור' וניקוי אנרגתי של הסביבה, אם זה בית, או עסק, או מקום עבודה.
לוכד חלומות / טיפת שמן לוכד חלומות הוא פריט שמקורו באינדיאנים. הוא נועד 'ללכוד' את החלומות הרעים ולתת לרוח האדם להיות חופשיה מתלאות של חלומות מבשרי רע.
מאלה-שרשרת תפילה טיבטית / טיפת שמן המאלה היא שרשרת עשויה חרוזים המשמשים בעת אמירת 'מנטרות' על ידי הנזירים הטיבטיים. הכנסו להסבר נוסף ולתמונות...
מבערים לשמנים / טיפת שמן מבער הוא כלי להפצת ריח בבית ובכל מקום אחר , על ידי הדלקת נר וחימום השמן למבער ו/או האתרי שנמצא בקערה שבראש המבער , השמנים מתאדים וריחם נפוץ בחלל החדר. לפניכם מבערים מקרמיקה ומאבן סבון (Soap Stone)
סטיקר מדבקות משפטים / טיפת שמן מדבקות עם משפטים ייחודיים, צירופי מילים עם משמעות פתוחה וכדו'. המדבקות בעיצוב וייצור בלעדי של טיפת שמן וכן המשפטים עצמם.
מדבקות סמלים /טיפת שמן מדבקות סמלים / סטיקרים גם רגילות וגם לחלון - דו צדדיות עם תמונה/ציור המשתקפת משני הצדדים ובוהקת כשאור השמש חודרת דרכה. פשוט יפות. עיצוב ייחודי ובלעדי לטיפת שמן.
שרף מור לטיהור/טיפת שמן גרגירי שרף מור המשמשים ל'טיהור' וניקוי אנרגתי של הסביבה, אם זה בית, או עסק, או מקום עבודה.
מטוטלת/טיפת שמן מטוטלת היא כלי עתיק יומין המשמש לעזרה בגילוי האינטואיציה הפנימית . משתמשים בה לריפוי, פתיחת צ'אקרות, מציאת חפצים, ועוד ועוד שימושים.
מנדלות לצביעה / טיפת שמן ערכה של 18-36 מנדלות (סימני ציור מעגליים)לצביעה עצמית. המנדלות טובות למדיטציה פעילה תוך כדי צביעה ויצירה עצמית ייחודית. גודל כל מנדלה שבערכה:22X22ס"מ והן מודפסות על נייר איכותי המותאם לצביעה.
מנורת מלח עגולה / טיפת שמן פמוטים ו'סלעי' מלח - סלע המלח בדרך כלל כתום (בגוונים שונים).הצבע עצמו מרגיע ומשרה אוירה אינטימית ושקטה. המלח ידוע בתכונתו לספוח נוזלים ואת הלחות שבאויר ולפיכך 'מנורת המלח' טובה לסובלים מבעיית נשימה.
מרוה לטיהור/טיפת שמן 'מקל' עשוי מגבעולי מרוה (SAGE) יבשים מלופפים יחד. המרוה משמשת ל'טיהור' וניקוי אנרגתי של הסביבה, אם זה בית, או עסק, או מקום עבודה.
נר אדום/טיפת שמן מבחר של נרות בצבעים שונים, המשמשים לטקסים ולאוירה. נרות צבעוניים איכותיים לזמן בעירה ארוך
עלי ומכתש/טיפת שמן העלי ומכתש משמשים לכתישת עשבים, תבלינים, צמחים ופירות שונים. העלי והמכתש שאנחנו מחזיקים עשויים מאבן עמידה. יש בחנות מספר דגמים והצבע שלהם משתנה האבן ממנה הם עשויים היא מחצב טבעי בעל מרקם משתנה.
פסל / פסלון בודהה/טיפת שמן פסלים / פיסלונים מתרבויות שונות, בעיקר מתרבות המזרח. בין השאר אפשר למצוא את בודהה, שיוה ועוד..
פעמון הריון/טיפת שמן פעמון הריון (כסוף/צבעוני/עם מספר גונים-מוכסף ופעמון מכסף טהור) המיועד לתליה על הצואר במהלך ההריון .הפעמון מפיק צלילים אותם שומע העובר והם מלוים אותו עד הלידה.היכנסו לצפיה בתמונות הפעמונים וביחרו.
פעמוני רוח/טיפת שמן מגוון של פעמוני רוח הרמוניים-עשויים מסולמות צלילים, כך שהצליל המופק מהם מפיק מנגינה נעימה ומשרה אוירה קסומה. במלאי שלנו פעמוני רוח מברזל, ברונזה וסוגי מתכת שונים ומבמבוק.
קריסטל פריזמטי/טיפת שמן קריסטל 20/30/40/50מ"מ העשויים מזכוכית (בתהליך עיבוד מיוחד ובחיתוך פריזמטי) המשמש לשבירת קרני השמש ולפיזור הקרניים בצבעי הקשת. הקריסטלים ידועים גם בפנג שואי.
רונים רונות/טיפת שמן הרונים הם אותיות עתיקות החרוטות על אבנים .הם נועדו להיות כלי עזר למיקוד התודעה
שמן למבער קוקוס/טיפת שמן שמנים למבער בריחות ייחודיים ובאיכות גבוהה מתוצרת טיפת שמן . כל בקבוק מכיל 10מ"ל . שמנים ריחניים שאינם מזיקים לבריאות וטובים לאוירה ולניחוח מיוחד בבית.
נגד עין הרע/טיפת שמן תליוני סמלים - המלך שלמה, תליונים ברוח הקבלה ועוד...
העין של הורוס/טיפת שמן תליוני סמלים למיניהם מכל מיני תרבויות. רוב התליונים עשויים כסף טהור. בין יתר הסמלים אפשר למצוא אצלנו את תליוני המלך שלמה, תליונים ברוח הקבלה ועוד...